Police Defense

        W grze Police Defense gracz wcieli się w dowódcę jednostki policyjnej, który za wszelką cenę musi zatrzymać uczestników nielegalnej ogólnoświatowej serii wyścigów samochodowych WIS (Word Illegal Series) odbywających się w różnych częściach Świata. Systemem rozgrywki, który zaimplementowano w Police Defense jest Tower Defense. Otrzymujemy świeże spojrzenie na ten skostniały system, które idealnie pasuje do odwiecznych zmagań pomiędzy Policja, a piratami drogowymi. Arenami rozgrywki będą zarówno w miasta, jak i powszechnie znane tereny poza nimi. Do dyspozycji otrzymamy 10 zróżnicowanych  urządzeń, na czele z fotoradarem, radarem ręcznym „suszarką” oraz radarem odcinkowym. Każde z trzema poziomami mocy i zasięgu działania, które będziemy mogli podnosić wykorzystując punkty otrzymywane za mandaty wystawione uczestnikom wyścigów. W czasie gry odwiedzimy 14 lokacji, a wśród nich Japonię, Chiny, Rosję, Wielka Brytanię, Francję, Włochy, Norwegię, Hiszpanię, Egipt, Brazylię, Jamajkę oraz USA. Każda z plansz zawiera cechy charakterystyczne dla danego kraju, co zostało również podkreślone przez muzykę, nawiązującą do danej lokacji.

Grafika Police Defense została wykonana bardzo szczegółowo w rozdzielczości FullHD. Niestety nie wszystkie dostępne na rynku urządzenia są w stanie sprostać takim wymaganiom graficznym i dla nich właśnie twórcy gry umieścili możliwość zmiany ustawień, dzięki czemu gra działa płynnie również na wolniejszych urządzeniach.

     World Illegal Series(WIS) to wyścigi odbywające się w różnych, czasami niedostępnych częściach Świata. Ich uczestnicy są narażeni nie tylko na ataki konkurentów ale także Policję, która na każdym kroku stara sie przerwać te szaleńcze wyścigi. Start WIS ma miejsce w Tokyo, a meta w Nowym Yorku. W czasie całej trasy konwój samochodów wyścigowych przetacza się przez najpiękniejsze zakątki Świata. My policjanci nie możemy na to pozwolić, żeby szaleńcy rozjeżdżali tak piękne miejsca, czy też tworzyli niebezpieczeństwo na drogach największych miast. Musimy wykorzystać wszystkie dostępne środki, pozwalające zatrzymać World Illegal Series przez  wyłapanie najgroźniejszych kierowców. Radary w dłoń!

1. Japonia – Seria nielegalnych wyścigów WIS ma swój początek w Japonii, kraju o tak bogatej kulturze i historii jest spora grupa fanów nowoczesnych i super szybkich samochodów. Atrakcyjności zawodom dodaje fakt, że odbywają się historycznej części Tokyo, wśród zabytków kultury japońskiej. Kraj Kwitnącej Wiśni stał się pierwszym etapem największych na Świecie nielegalnych wyścigów serii WIS.
    Nie stój z boku tylko bierz się do roboty, twoja pierwsza próba właśnie się rozpoczyna!

2. Chiny – Po emocjonującym wyścigu w Japonii, cała ekipa World Illegal Series przenosi się do Chin, aby ścigać się u podnóży jednego z Cudów Świata. Główną atrakcją tej rozgrywki jest Wielki Mur. Wyścig odbywa się w pobliżu stolicy Chin, Pekinu.
    Czy żołnierze Armii Terakotowej, też wlepiali mandaty?!

3. Rosja – Opuszczamy egzotyczną Azję i przenosimy się do Europy, a dokładnie do największego miasta wysuniętego najdalej na wschód kontynentu. W Moskwie zawodnicy zmierzą się w morderczym  wyścigu na Placu Czerwonym, gdzie mieszają się wpływy obalonego komunizmu oraz moskiewskiej Cerkwii.


4. Norwegia – Teraz czas na mroźna północ. Udajemy się w okolicę koła podbiegunowego, gdzie samochody zawodników World Illegal Series narażone będą na bardzo niskie temperatury i trudne warunki atmosferyczne. Do tego wszystkiego nasi dzielni Policjanci postarają się im uprzykrzyć życie.


5. Wielka Brytania – Zmieniamy miejsce pobytu na odrobinę cieplejszy, jednak pogrążony we mgle Londyn. W stolicy ruchu lewostronnego , czerwonych, piętrowych autobusów  i czarnych taksówek uczestnicy wyścigów WIS zmierzą się z wąskimi i krętymi uliczkami Londynu. My musimy wykorzystać ich trudna sytuację i po skończonej służbie pochwalić się kolegom jak największą liczbą  wypisanych mandatów.


6.  Francja – Konwój samochodów wjeżdża właśnie do centrum kultury i sztuki jakim z pewnością jest Paryż. World Illegal Series  rozkręca się na dobre, a z każdego wyścigu odpadają kolejne auta wychwytywane przez nasze działania. Sprawdźmy więc, kto będzie górą w tym pięknym i do dzisiaj spokojnym mieście.


7. Włochy – Gorący Rzym przywitał uczestników WIS słońcem i ujmującym pięknem swoich zabytków. Gdzie tym razem rozegra się wyścig? Czyżby antyczne Koloseum miało by się stać areną nowych zmagań? Nasi Policjanci nie próżnują i są już w pełni przygotowani na walkę z szalonymi kierowcami World Illegal Series.

8. Hiszpania – miasto, w którym rozegra się kolejny wyścig WIS, jest uważane za jedno ze świątyń piłki nożnej. Tym razem uczestnicy nielegalnych wyścigów samochodowych zmierzą się na wielkiej pętli w Madrycie. Trasa prowadzi wokół znanego wszystkim kibicom stadionu. Co się stanie jeżeli zawody zostaną rozegrane w dni meczu? Miejmy nadzieję, że będzie tam wystarczająco dużo miejsca żeby rozstawić nasze radary.

9. Egipt – Koniec zmagań na kontynencie europejskim, to początek serii wyścigów w Afryce. Na początek World Illegal Series przetoczy się przez kolejny kraj, który był kolebką starożytnej cywilizacji. Piramidy oraz sfinks to pozostałości wielkiego Egiptu. W tym pięknych okolicznościach przyrody Kairu, po raz kolejny przyjdzie nam stawić czoła rozpędzonej kawalkadzie sportowych samochodów.


10. Sahara – Piasek, wydmy, węże i skorpiony. W tym niedostępnym terenie rozegra się nowa odsłona World Illegal Series. Sahara to najlepsze miejsce do zweryfikowania, który kierowca jest godny tytułu mistrza WIS. Rozpędzone samochody podnoszące tumany piachu to widok zapierający dech w piersiach. Co wtedy robi prawdziwy stróż prawa? Łapie piratów drogowych, nawet jeżeli nie ma tu dróg, więc radary w dłoń!


11. Brazylia – Sahara to już tylko wspomnienie, a cała ekipa WIS przeniosła się teraz na podmokłe tereny dorzecza Amazonki. Tutaj kierowcy zderzą się z bardzo ciężkimi warunkami drogowymi. Będą grzęznąć w błocie, topiąc swoje samochody podczas przepraw przez mielizny. Żeby nie mieli za lekko, my odważni Policjanci łapiemy ich na nasze radary, aby chronić tą unikalną przyrodę, stanowiącą Płuca Ziemi.


12. Jamajka – Karaiby są jednym z najpiękniejszych  rejonów Świata, zwanym również Rajem na Ziemi. Nagle stado rozpędzonych, dzikich i warczących potworów rozjeżdża okoliczne plaże i lasy. Tak, to World Illegal Series nadjeżdża ze swoją niszczycielską siłą i burzy spokój wypoczywających turystów. Nie masz wyboru, musisz położyć kres temu szaleństwu, więc nie trać czasu. Powodzenia Kapitanie!


13. USA część 1 - To już ostatni kontynent na drodze uczestników World Illegal Series. Rozpoczyna się najcięższa rozgrywka pomiędzy rozpędzonymi furami, a Policjantami stojącymi na straży prawa, w scenerii Wielkiego Kanionu.  Walcz, nie daj rozjechać jednego z symboli USA. Spraw by pozostał on bez skazy dla kolejnych pokoleń. Użyj wszystkich dostępnych środków by zapobiec katastrofie.

14. USA część 2  - Czas postawić wszystko na jedną kartę, albo oni, albo my. World Illegal Series dotarło do swojej mety. Nowy York stał się areną ostatniego odcinka wyścigu. Ci szaleńcy dostali się na Liberty Island gdzie wokół Statuy Wolności chcą przeprowadzić ostateczną rozgrywkę. Daj z siebie wszystko, aby ocalić to magiczne miejsce przed hordą niszczycielskich wozów WIS.

RADARY:

1. FotoRadar
Stacjonarny Fotoradar drogowy wykorzystywany przez Policję na całym świecie. Wykonuje zdjęcia, które dokumentują wykroczenia drogowe.
Z jego pomocą złapiesz kilku piratów drogowych.

2. Stojący samochód policyjny
Nie ma to jak spotkać na drodze policjanta wyskakującego zza drzewa. Skuteczne narzędzie do walki z piratami drogowymi.

3. Radar Sektorowy
Jeżeli Fotoradar to dla ciebie za mało, użyj radaru sektorowego. Zawieszenie go centralnie nad ulicą pozwoli na zatrzymanie dużej ilości samochodów.


4. Radar Odcinkowy
Nie ma Policjanta, nie ma błysku flesza, a jest mandat. Cicha i skuteczna broń z masowymi przekroczeniami prędkości.

5. Kolczatka
Jedni mówią, że to przesada, a my rzucamy ich ile się da. W końcu nic tak dobrze nie zatrzymuje samochodu.

6. Laser
Bardzo skuteczna broń eliminująca nieodpowiedzialne samochody.


7. Wyrzutnia rakiet
Czego nie robi się w imię ładu i porządku. Ostateczna i totalna broń przeciwko przestępcom.


8. Karabin Maszynowy
Wzmocnione opony potrafią opierać się strzałom z policyjnych pistoletów, a na ten karabin nie ma jednak mocnych.

9. Działo
Karabin dla ciebie to za mało, weź działo, jemu nie oprze się nawet pancerna karoseria.

10. Tesla
Kiedy zwyczajne radary nie pozwalają na zatrzymanie samochodów, dobrze ukierunkowany ładunek elektryczny załatwi sprawę.

11. Samochód Policyjny Jadący
Patrol z wideo rejestratorem to najskuteczniejszy sposób na piratów drogowych. Z jego pomocą złapiesz każdego.

12. Samochód wojskowy jadący
Waga ciężka wśród środków używanych do zatrzymania wyścigów WIS. Drżyjcie piraci, nadciąga przeznaczenie.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.engame.android.PD.Lite&hl=pl

 

Copyright enGame 2012
Created by webIQ